Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cisiny

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rekreacyjna ogrodzona Cisiny

Cisiny,kujawsko-pomorskie

200 000 zł3 140 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Szanowni Państwo nowa niższa cena!Chciałabym zaprezentować Państwu piękną działkę rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom Wycinki

Wycinki(Cisiny + 11 km)

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży - Dom całoroczny w sercu Borów Tucholskich Lokalizacja: wycinki, woj. pomorskie Rodzaj nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia domu: ok. 110 m Powierzchnia działki: 800.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klaniny

Klaniny(Cisiny + 13 km)

1 000 000 zł83 000 m² 12,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Jeziora Klanińskiego - wyjątkowa nieruchomość w sercu Borów Tucholskich Na sprzedaż malownicze, prywatne jezioro Klanińskie, położone bezpośrednio we wsi Klaniny, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Zimne Zdroje

Zimne Zdroje(Cisiny + 15 km)

70 000 zł921 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad rzeką wda - zimne zdroje | 917 m | nr 80/5 Kociewskie Nieruchomości prezentują atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 917 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Chojnicka

Łąg(Cisiny + 21 km)

449 000 zł171 m² 2 625,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Łąg przy ulicy Chojnickiej. Łąg- wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Morzeszczyn

Morzeszczyn(Cisiny + 24 km)

449 000 zł79 m² 5 683,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Morzeszczyn. Morzeszczyn- wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piła

Piła(Cisiny + 18 km)

12 000 000 zł426,30 m² 28 149,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:187 676 m²

Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż - piła młyn , ok 19 ha prywatnego raju Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży luksusowej posiadłości położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Dworzysko

Dworzysko(Cisiny + 22 km)

108 000 zł2 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przeznaczona pod funkcje podstawowe : - produkcyjną, - składową, - usługową Media w drodze: - woda, - prąd, - kanalizacja. Działka znajduję się blisko (ok 4 min) drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sulnówko

Sulnówko(Cisiny + 22 km)

6 400 000 zł40 532 m² 157,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę ponad 4 h dla której mpzp dopuszcza przeznaczenie terenu na: - obiekty produkcyjne, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej; - zasady ochrony środowiska , przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ciska

Pinczyn(Cisiny + 22 km)

79 990 zł1 108 m² 72,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Ciska -pinczyn Zbelwo 1108m2 W.Z. cena 79900zł Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Działkę Budowlana (nr 385/13)o powierzchni 1108m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Lubiewice

Lubiewice(Cisiny + 6 km)

99 606 zł1 277 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Lubiewice, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1277 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Cisiny

Cisiny,kujawsko-pomorskie

45 000 zł8 200 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8 200 m2 Działka położona jest w Borach Tucholskich, obok Rezerwatu Cisów Staropolskich, niedaleko jeziora Mukrz. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij